Bordo pasaport hamilleri Almanya'ya yapacakları turistik seyahatlerde bir vize almak zorundadırlar. Alınacak randevu günündesize gönderilecek evrak listesini eksiksiz ve tam olarak aracı kuruma teslim ederek başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz.

Evraklarınızı teslim edebilmeniz için bir randevunuzun bulunması gerektiğini ve randevunuz olmadan işlem gerçekleştiremeyeceğinizi unutmamanız gerekmektedir. Hazırlayacağınız evrakların Almanya Vizesi başvurusuna uygun olması ve başvuru sahibinin durumuna göre hazırlanmış olması da önem arz eden bir diğer konudur. Evraklarınızı hazırlamadan önce evraklar ile ilgili önemli detayları öğrenmeniz , başvuru gününde problemsiz bir başvuru yapmanıza yardımcı olacaktır. Hazırlanacak evrakların en geç 3 ay öncesine ait olması gerektiğini ve 3 aydan daha yüksek süre önce hazırlamış olduğunuz evraklarınızın kabul edilmeyeceğini bilmenizi isteriz.

Almanya Vizesi 2017 Evrak Listesi Turstik , Ticari , Ulusal gibi bir çok kategoride listelenmektedir. Başvuru türünüze göre hangi kategoride seyahat edecekseniz o listede size uygun olan kriterlere dikkat ederek evraklarınızı hazırlayınız. Yapacağınız başvuru sonrasında başvurunuzun ortalama olarak 5 ila 15 iş gününde sonuçlanacağını unutmayın. Vizesiz bir yaşam dileği ile..

Kaynak: Vizedestek